Seznam filmů a seriálůTOP Filmy

suprhrdina

akční / komedie / sci-fi
usa, 2008, 85 min
Parodie na Spider-Mana. Hlavní roly obsadil herec Drake Bell, kterého kousne místo pavouka vážka. Tato filmová parodie s názvem Superhero Movie je reálný příběh o hrdinovi, který zrovna není vlastníkem super talentu.

next

akční / sci-fi / romantický
USA, 2007, 92 min
Cris Johnston (Nicolas Cage) je obdařen schopností vidět do budoucnosti a také určovat správný tok budoucího času. Novodobý mesiáš, který musí spasit lidstvo a především svou rodinu.

maska junior

komedie / akční / dobrodružný
USA, 2005, 86 min
Maska je tu znovu, ale s jinou obětí. Mladý Tim Avery, čerstvý otec malého miminka jednoho dne zjistí, že jeho dítě má neuvěřitelné schopnosti. Za vším však stojí bláznivá, ale i nebezpečná Lokiho Maska.

lovecká sezóna 2

animovaný / komedie / rodinný

USA, 2008, 76 min
Užvaněný jelen a zdomácnělý medvěd tvořili v první díle tu správnou dvojku. V pokračování dojde na souboj na život a na smrt mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, stále neví, na jakou stranu se má přidat.

válka světů

scifi / drama / dobrodružný

USA, 2005, 116 min
Na planetu Zemi se řítí nebezpečí nepředstavitelného rozsahu. Má podobu mimozemských predátorů, kteří se rozhodli naši civilizaci zlikvidovat, a jsou na to technologicky skvěle vybaveni. Dělníka Raye Ferriera (Tom Cruise) zrovna trápí problémy v rodině. Lidé, včetně Rayovy rodiny, se musí semknout, pokud mají mít alespoň minimální šanci na svou záchranu.

kung-fu panda

animovaný / komedie / akční

USA, 2008, 92 min
Animovaná komedie pro celou rodinu o líné a neuctivé pandě Po, která se musí naučit kung-fu, aby zachránila Údolí Klidu před zlým sněžným leopardem Tai Lungem.

zohan

komedie / akční / drama

USA, 2008, 113 min
Ve filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník, komedie kde se Adam Sandler představuje v roli Zohana, špičkového izraelského bojovníka proti terorismu, který předstírá vlastní smrt, aby si mohl splnit sen: státse kadeřníkem v New Yorku.

kyklop

scifi

USA, 2008, 88 min
Nastal čas vrcholu římského impéria, doba mocných gladiátorů, vězeňské arény a zuřivého jednookého netvora, který zabíjí každého, kdo je tak pošetilý a vstoupí do jeho lesního panství.
TOPlist

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.